ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Семиметровий бутерброд: рівненські студенти приготували смачний подарунок (ВІДЕО)

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Смачний подарунок. Чотириста канапок із ковбасою, салом та шпротами. Бутерброд довжиною понад сім метрів приготували студенти Рівненського державного гуманітарного університету. Там побували і наші журналісти, Олеся Джум продовжить.

https://www.youtube.com/watch?v=NbU6a7Sg5w4&feature=youtu.be

Велетенським бутербродом студенти РДГУ привітали дівчат із прийдешнім святом весни.

Понад чотириста канапок із ковбасою та огірком, салом та хріном, лимонами та шпротами приготували хлопці Рівненського державного гуманітарного університету.

В мене виникло таке бажання привітати дівчат з восьмим березня. Так як в нас є директор студмістечка Віра Михайлівна Бабак, я підійшов до неї і кажу Віра Михайлівна хотілось би нам якось привітати дівчат з восьмим березня. Вона придложила, давайте привітаємо якимось подарочком, якісь бутерброди. Так як в нас в гуртожитку багато дівчат то і виникло бажання зробити цей великий бутерброд, - Іван Грицина – староста гуртожитку РДГУ

До приготування семиметрового бутерброду долучались студенти різних факультетів. Створювали його протягом чотирьох годин. Покуштувати канапками могли усі, як студенти так і викладачі університету. Директорка студентського містечка РДГУ Віра Бабак  каже, про встановлення рекорду навіть не думали.

Віра Бабак – директорка студентського містечка РДГУ

Нам рекордів ніяких не треба, ми просто хочемо зі студентами разом працювати, жити та святкувати, - Віра Бабак – директорка студентського містечка РДГУ

Дівчата такій ініціативі лише радіють, кажуть найприємніше те - що подарунок зроблений своїми руками та з любов’ю.

Це було несподівано, хоча свята вже давно хотілось це було несподівано для нас ми дуже раді цьому і дуже їм дякуємо, - Анастасія Каширнік – студентка РДГУ

Це не перша кулінарна ініціатива студентів. До того вони готували велику піцу, а у планах спекти гігантський торт.

Шукайте нас ???

Офіційний сайт:
► https://itvmg.com/

Соціальні мережі:
► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group
► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/

► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg

Читайте також: