Radio
Online
Повiдомити новину

Семирічна волонтерка з Рівного збирає кошти на джавелін (ВІДЕО)

Наймолодша волонтерка Рівненщини вже зібрала понад 7 тисяч євро. Замість прогулянок Іринка надає перевагу рукоділлю. У свої 7 років дівчинка придбала два тепловізори, дві автівки та має кошти на ще один транспорт. Наступна ціль джавелін.

7 річна Іринка як ніхто знає, що нашим захисникам потрібна допомога. Ще на початку повномасштабного вторгнення дівчинка плела маскувальні сітки. Вона усвідомлює, що потрібно докладати якомога більше зусиль, аби пришвидшити нашу перемогу. Тато Іринки захищав Батьківщину починаючи із 2014 року. Дівчинка мріяла щоб він швидше повернувся додому. 27 березня цього року Олександр Васильєв загинув.

Мама Іринки втілила обіцянку тата. Тепер дівчинка має вірного друга, який їй часто допомагає у виготовленні віночків. Вікторія Васильєва розповідає, що дівчинка дуже болісно перенесла загибель тата, адже вони були дуже близькими.

Ще з першої спроби Іринка зрозуміла, що їй все вдається. Тож з квітня дівчинка почала займатися рукоділлям. Ще тоді у віці 6 років, вона робила віночки, які згодом реалізовувала. Таким чином Іринка розпочала допомагати армії. Перші віночки давалися складніше. На один потрібно було виділити пів години. Тепер аби виконати прикрасу - вистачає 10 хвилин.

Часто покупці купують прикраси врази дорожче встановленої ціни. Іринка продає віночки на ярмарках та у соціальних мережах.

Дівчинка дуже хоче щоб наша перемога настала якомога швидше і всі захисники повернулися додому. Тож готова проміняти розваги з друзями на виготовлення віночків. Навіть у свої 7 років Іринка розуміє, щоб ми перемогли найближчим часом, військових потрібно забезпечувати технікою та зброєю.

Скільки за ці місяці вдалося зробити віночків Іринка не знає. Але це сотні. За весь час вдалося зібрати понад 7 тисяч євро. За ці кошти вже придбали два тепловізори та дві автівки. Покупка ще одного транспорту в процесі. А ось із покупкою джавеліну можуть виникнути складнощі.

Аби здійснити мрію 7 річної волонтерки та наблизити день нашої перемоги ви можете придбати вироби Іринки. Сторінку дівчинки можна знайти в інстаграм.
 

Читайте також: