Radio
Online
Повiдомити новину

Секретарю Рівнеради заблокували сторінку в Facebook, через згадку про полк "Азов"

Секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну заблокували офіційну сторінку в Facebook, через ескіз муралу із портретами загиблих азовців.

Про це Віктор Шакирзян повідомив на своїй особистій сторінці у Facebook. 

Маразм російської пропаганди проник всюди. Схоже, навіть, в голови адмінів соціальної мережі «FACEBOOK»!  Мою офіційну сторінку - заблокували! Поширення постів - обмежили! Заблокували за пост про мурал, на якому ми вирішили увіковічити пам’ять загиблих захисників Маріуполя, рівнян, які в складі полку "АЗОВ" героїчно загинули в оточеній окупантами «Азовсталі»! Виявляється, показати ескіз муралу з портретами загиблих азовців - адміністраторами прирівнюється до поширення небезпечної інформації, яка пропагує терористичну діяльність!

Секретар Рівнеради додав, що коли слідчими органами РФ проти нього було порушено кримінальну справу, чи коли російські пропагандисти поливали брудом Рівне та його мешканців за швидко й ефективно проведену декомунізацію й дерусифікацію міста - до цього можна було навіть ставитись з гумором. 

Але, коли соціальною мережею «FACEBOOK» блокуються пости, накладаються обмеження на акаунти за навіть найменшу згадку про «АЗОВ» - це вже, вибачте, маразм! Таке враження, що хтось користується тими ж кремлівськими методичками, що і скабєєви з соловйовими. Сторінку - заблокували! Нічого! Головне, що мурал буде, пам’ять про наших загиблих захисників буде вшанована належним чином, а бійці полку «АЗОВ» є і залишиться для нас ГЕРОЯМИ!

Нагадаємо, що напередодні Віктор Шакирзян повідомив, що на місці меморіальної дошки радянським діячам створять мурал на підтримку бійців полку "АЗОВ" та у пам’ять про загиблих захисників.

Читайте також: