Radio
Online
Повiдомити новину

Що цьогоріч чекає на гостей фестивалю «Тарас Бульба» у місті Дубно?

Окрім гуртів «KARNA», «Stoned Jesus», «Циферблат», «Nokturnal Mortum», «Лінія Маннергейма», «Фіолет», «ТНМК», «OT Vinta», «Тарута», «Вій», «Joryj K?oc», «Мотанка», «Detach» , гостей дивуватимуть ще понад 40 учасників не лише з України, а й з Норвегії, Молдови, Німеччини.

На фестивалі функціюватимуть Головна, Альтернативна та Літературна сцени, а хедлайнером Альтернативної сцени, яка в останній день перетвориться на «DOMNA Metal Stаge», стануть популярні харківські блек-металісти «Nokturnal Mortum». Щороку журі фестивалю попередньо відбирає кілька найкращих музичних гуртів з усієї України, а потім визначає найкращий колектив. Цьогоріч чотирнадцять команд з різних регіонів боротимуться за Гран-прі, а переможець отримає гітару «Fender Redondo Player ELJ» від призового спонсора «Музторг Україна».

За головний приз боротимуться:

1. «Шумоторіка», Київ.

2. «Стороннім В.», Кременчук.

3. «Хмарно з Проясненнями», Київ.

4. «Erai», Київ.

5. «Galsi Band», Одесса.

6. «O.Stim», Рівне.

7. «Сутулый Чародей», Запорiжжя.

8. «Dядя Dіма Band», Лозова

9. «Bright thought», Київ.

10. «Dr.Gomez», Київ.

11. «The Sound Age», Кропивницький.

12. «Поророка», Мелітополь, Новосілки.

13. «Bud'more», Харків.

14. «Спека», Київ.

На території фестивалю відбудеться ярмарок-виставка «Алея майстрів», а ще розмістять фудкорт та наметове містечко. Окрім того, організатори фестивалю «Тарас Бульба» піклуватимуться про найменших відвідувачів – тут облаштують Дитячу галявину, де відбуватимуться вистави, ігри, розваги, квести, майстер-класи.  Для відвідувачів також буде нагода навчитися стріляти з лука, спробувати козацькі страви та пройти вишкіл в козацькому курені Печерської сотні Опанаса Предримирського, де читатимуть лекції з історії козацтва та військової справи, демонструватимуть побут, звичай, традиції козаків.

Авторка - Юлія Гузій.

Читайте також: