ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

СБУ викрила ворожих агітаторів, які працювали на об’єкті критичної інфраструктури на Рівненщині

Служба безпеки задокументувала протиправну діяльність двох проросійських агітаторів, які заперечували збройну агресію рф та поширювали кремлівські наративи.

Про цн повідомили у пресслужбі Управління СБ у Рівненській області.

Один із них – мешканець Києва, головний інженер приватної компанії, який був відряджений на Рівненську АЕС. Він відповідав за супровід експлуатації та нагляд за капітальним ремонтом систем, важливих для безпеки цього об’єкта.

Його спільник – киянин пенсійного віку, який раніше обіймав керівні посади в енергетичній сфері України.

Задокументовано, що обидва фігуранти неодноразово заперечували російську агресію, поширювали пропагандистські наративи та глорифікували рашистські війська.

Ініційовані Службою безпеки судово-лінгвістичні експертизи підтвердили факти інформаційно-підривної діяльності фігурантів на користь країни-агресора.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили вказаним особам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 

Читайте також: