Radio
Online
Повiдомити новину

Рятувальники Рівненщини змагалися на звання кращої пожежно-рятувальної частини області

Метою заходу була демонстрація професійних навичок, спритності, фізичної загартованості та витривалості спортсменів-рятувальників.

Цього року на змаганнях в обласному центрі взяли участь понад 120 спортсменів-рятувальників з 22 команд районних та міських підрозділів пожежно-рятувальної служби області. Свою фізичну загартованість та витримку спортсмени-рятувальники демонстрували, змагаючись у трьох видах: подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій драбині на 3-й поверх навчальної башти, пожежній естафеті та оперативному розгортанні. Усі вони вимагали від учасників не тільки хорошої фізичної підготовки, а й злагодженості дій у команді. Вміння діяти разом, як одне ціле, є надзвичайно важкою справою, адже тут усе залежить від командного духу. Численні глядачі змагань стали свідками захоплюючого видовища, дивувалися легкості, з якою спортсмени виконували складні елементи пожежно-прикладних вправ. Радісна атмосфера свята панувала на спортивному майданчику протягом усього дня. Усіх учасників захопив спортивний азарт.

Звиклі до чіткої організації роботи рятувальники без вагань та заминок виходили на старт, а там уже спортсмени із вправністю супергероїв долали висоту, вогонь та силові навантаження.

Усі учасники були підготовлені відмінно, але як і у всіх змаганнях, суддівській колегії довелося визначити кращих з кращих. За результатами змагань з усіх трьох видів, перше загальнокомандне місце та звання чемпіона області завоювала команда рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне.

Друге місце вибороли рятувальники пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а третє почесне місце посіла команда спортсменів-вогнеборців з 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Здолбунів.

По завершенні змагань учасники та глядачі перебували у доброму гуморі, сповнені приємних вражень. Усі переможці були нагородженні грамотами та цінними подарунками.

Також на свято пожежного спорту рятувальники запросили учнів місцевих загальноосвітніх шкіл. Діти могли відчути себе справжніми рятувальниками, одягнувши форму вогнеборців та долавши перепони. 

ГУ ДСНС України у Рівненській області.


Читайте також: