Radio
Online
Повiдомити новину

Рятувальники гасили умовні пожежі на РАЕС

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали гасіння легкозаймистих речовин на території пуско-резервної котельні атомного об'єкта.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС Рівненщини. 

19 жовтня рятувальники з метою підвищення професійного рівня, щодо ліквідації горіння легкозаймистих речовин а також взаємодію підрозділів ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) та адміністрацією об’єкту, провели відпрацювання ввідної по гасінню нафтопродуктів на території пуско-резервної котельні ВП Рівненська АЕС.

Згідно тактичного задуму умовна пожежа виникла внаслідок короткого замикання насосу подачі мазуту в машинному залі пуско-резервної котельні, також існувала загроза поширенню полум’я на резервуар з мазутом. Для гасіння умовної пожежі в машинному залі було використано сухотруб для подачі пінного розчину в систему пожежогасіння, а для охолодження технологічного обладнання було задіяно водяні стволи у складі двох ланок ГДЗС. Паралельно з гасінням пожежі, виконуючи завдання штабу пожежогасіння, аби не допустити займання резервуара з мазутом, рятувальники використали лафетні стволи для відпрацювання його охолодження.

Всього на відпрацюванні ввідної були задіяні 5 одиниць пожежної та спеціальної техні¬ки та 22 чоловіка особового складу. Після вдалих тактичних дій відбулося шикування всього особового складу де керівництво загону разом з представниками цеху підбили підсумки навчань, вказали на особливості гасіння пожеж на подібних об`єктах та відповіли на поставлені питання.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі

Читайте також: