Radio
Online
Повiдомити новину

Росіяни тримають у полоні вагітну медикиню з Рівненщини

Російські окупанти тримають у полоні 30-річну вагітну медикиню, яка родом із Млинова, що на Рівненщині. Мар'яна Мамонова перебуває на 7-му місяці вагітності, чотири з яких провела в полоні.

Про це повідомила односельчанка полоненої Яна Лаба.

"Моя односельчанка, сестричка близьких Мамонова Мар’яна в полоні. Навчалась у Тернопільському медичному університеті , потім у Київській Військовій Академії . Після закінчення була відправлена у Бердянськ. Працювала там 3 роки , виросла до посади медичного офіцера. Дуже часто перебувала у найзагруженіших шпиталях, де лікувала поранених і рятувала життя нашим військовим. Потрапила до полону із заводу ім. Ілліча в квітні. Зараз вона на сьомому місяці вагітності. Так, ви правильно почули - Росія тримає у заручниках вагітну жінку, беззбройного лікаря, якого вони захопили", - йдеться у повідомленні.

Наприкінці квітня в російському телеграм-каналі, де зібрані фото українських полонених і загиблих військових, зʼявилися фото десятків жінок. Жодних імен і прізвищ — лише номери. Автор каналу писав, що жінки на фото «українські військові», які «зробили правильний вибір». В Україні на фото, опубліковані пропагандистами, увагу звернули тільки в липні, коли вони раптово потрапили на очі родичам зниклих медикинь з Маріуполя. Серед жінок є й фото медикині Мар'яни Мамонової з Млинова.

Читайте також: