Роки кропіткої роботи. Майстриня з Рівного Надія Кравчук вишиває картини вже понад 15 років. Цьогоріч вона створила ще й ікону, але не просто так. Кошти, отримані від продажу, жінка планує передати на потреби Збройних Сил.
Пейзажі, сплетені з десятків тисяч хрестиків. А тепер - ще й ікона. Надія Кравчук вишиває понад 15 років. Тепер за допомогою своєї наполегливості та навичкок вирішила допомагати нашій армії. Каже: ніколи раніше картини не продавала, та війна все змінює.
Натхненна ідеєю, майстриня вишила ікону Богоматері всього за три місяці. Усі кошти, які вдасться отримати з продажу, жінка вирішила віддати на потреби наших захисників. Покупців поки що не видно, та ентузіазм не зникає.
Пані Надія розповідає: навчилась вишивати сама. В її доробку десятки картин з різноманітними сюжетами, адже саме у вишивці знаходить справжній спокій та щастя. Втім вишиває не лише картини - нині працює над оздобленням сорочок. А нещодавно завершила роботу над більш як трьома десятками шкарпеток, які вже гріють наших захисників на передовій. Майстриня каже: в'язала б і далі, але закінчились нитки. Та і коштів на їх покупку бракує.
Кошти і для в'язання, і для вишивки жінка збирає з пенсії. Каже: процес виготовлення часто затягується, бо лише самі нитки, тканина та рамка для однієї картини коштують від 2 до 4 тисяч гривень. А на саму роботу йдуть роки. Якщо ви бажаєте придбати ікону або ж допомогти для пані Надії з матеріалами - ви можете скористатися номером або ж реквізитами, які бачите на екрані.