Radio
Online
Повiдомити новину

Рівняни у складі збірної України із футзалу сьогодні зіграють проти збірної Португалії

Матч відбудеться сьогодні, о 21:00 у місті Камін'я, Португалія. Поєдинок є товариським.

Із собою на Піренейський півострів головний тренер юнацької (U-17) збірної Віталій Одегов взяв 14 гравців, двоє яких із рівненського «Кардиналу». Це воротар Дмитро Дяченко та універсал Максим Малиновський. Гравці виступають за юнацьку команду "Кардинал-ДЮСШ №4". За інформацією Асоціації футзалу України, збірна уже провела перше тренування на майданчику, де увечері змагатиметься із португальцями.
 «Команда досить добре підготувалася як тактично, так і фізично впродовж навчально-тренувального збору у Броварах, – коментує АФУ капітан юнацької збірної України Микола Гуйван. – Докладемо усіх зусиль, аби втілити тренерський план у життя на майданчику.»
Микола Гуйван. Фото із сайту "Урагану"
Нагадаємо, що це не перший виклик «кардиналівці» у збірну U-17. Дмитро Дяченко та Максим Малиновський також потрапляли в заявку команди на два матчі проти Сербії. Варто також зауважити, що заплановано два поєдинки між Україною та Португалією. Перший пройде сьогодні, а другий потрібно очікувати завтра о 19:00. Перебіг матчу можна відслідковувати за ЦИМ покликанням.

Читайте також: