Radio
Online
Повiдомити новину

Рівняни збирають кошти на автомобілі для евакуації (ВІДЕО)

Терміновий збір на автомобілі для евакуації. У неділю, 29 січня, мешканці житлового комплексу "На Щасливому" організували благодійний ярмарок. Долучились до нього і наймолодші волонтери. Продавали іграшки, солодощі, плов та шашлик.

Це 10-тирічна Аліса. Від самого ранку дівчинка стоїть за прилавком на ярмарку, який організували мешканці житлового комплексу "На Щасливому". Малеча продає іграшки, книжки та власноруч зроблені блокноти. Дівчинка розповідає: готова стояти на холоді стільки, скільки потрібно. Доки не заробить достатньо коштів, аби допомогти нашій армії.

Мама Аліси Коваль розповідає: дізнавшись про ярмарок, запропонувала доньці продати кілька своїх іграшок. Дівчинка погодилась, однак вирішила продати всі.

Це вже 4 ярмарка, яку організували жителі Щасливого. Волонтери розповідають, щоразу збільшують асортимент продукції в залежності від того, що подобається людям. Аби зацікавити найменших відвідувачів, волонтери переодягнулись в улюблених персонажів з мультфільмів.

Як розповідає співорганізатор благодійного ярмарку Сергій Ляховчук, цього разу волонтери збирають кошти на автомобілі для евакуації 93 бригаді "Холодний Яр", паралельно проводять збір на монокуляр.

У підсумку на ярмарку вдалось зібрати 131 тисячу 200 гривень. Волонтери щиро дякують житловому комплексу "На Щасливому" та усім, хто долучився до допомоги нашим захисникам.

Читайте також: