Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнянам розкажуть чому, варто сортувати сміття та саджати дерева

«Дім — нуль відходів» — це стильний, доступний кожному, покроковий гід, який розкаже вам, як поліпшити здоров’я, заощадити час і гроші та досягти яскравішого майбутнього для своєї родини і для планети загалом. Авторка книги виводить 5 простих правил, за якими живе її родина, що допомагає все річне сміття вмістити лише в один глечик.

Проте, якщо ви гадаєте, що такого може досягти лише авторка з далекої Америки ( бо ж в них завжди все краще і простіше), то ви помиляєтесь.

Як можна сортувати сміття і як робити це правильно, а головне - де зробити це в Рівному? Якщо у вас виникали такі питання, тоді ви точно знайомі з діяльністю ініціативи Країна Зелених Змін, створена з метою навчити рівнян правильному поводженню з відходами та втілити в життя якісний роздільний збір сміття. Сортувальна станція ініціативи знаходиться за адресою Марка Вовчка, 17.

Також як допомогти місту не потонути у смітті та відновити баланс зелені навколо, вам підкажуть в організації Сад історії в Рівному. Сад історії в Рівному - громадська ініціатива, яка впроваджує систему якісного озеленення в Рівному, а також залучає рівнян до висадження дерев.

Мета ініціативи, щоб будь-хто міг легко висадити у Рівному дерево на честь вагомої дати у своєму житті: одруження, народження дитини тощо.

Читайте також: