Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнянам пропонують безкоштовно пройти флюорографію (ВІДЕО)

Смерть у результаті ускладнення. На Рівненщині фіксують збільшення кількості випадків туберкульозу. Фахівці зазначають, інфекційне захворювання може підкрастись непомітно. Тож, аби убезпечити себе, потрібно щонайменше один раз на рік проходити огляд та робити флюорографію.

Безкоштовна флюорографія. Сьогодні у Рівному розпочали проводити діагностику серед населення. Ще до відкриття локації - вишикувалась черга із охочих рівнян. Серед них і Віталій. Чоловік каже: завжди бракувало то часу, то коштів, аби пройти огляд.

Прийшла на огляд і рівнянка Анна. Вона вже не вперше проходитиме подібну діагностику. Таким чином жінка дбає про безпеку свого оточення та власне здоров'я.

Туберкульоз - це інфекційне захворювання, яке поширюється повітряно-крапельним шляхом. Тож вчасна діагностика - це перш за все безпека кожного. Як зазначала Ірина Полюхович, лікар-фтизіатр, саме нехтування оглядом і призводить до ускладнень та летальних наслідків. Адже у разі виявлення туберкульозу на ранній стадії, інфекційне захворювання можна вилікувати.

Інколи туберкульоз може бути безсимптомним. Однак найчастіше всього у людей підвищується температура, з'являється тривалий кашель та слабкість, відсутній апетит і помітне зниження ваги тіла. Якщо ви зафіксували подібні симптоми, варто бити на сполох.

Рівненщина ще влітку отримала цей флюромобіль. Відтоді працівники фтизіопульмонологічного центру регулярно виїжджають і у віддалені населені пункти, аби проводити діагностику серед населення. Адже нерідко люди не мають змоги доїхати до медзакладу. До слова, пройти безкоштовний огляд можна буде ще й 20 березня поряд із драмтеатром у Рівному. Окрім скринінгу на туберкульоз, у центрі міста сьогодні проводили і дослідження на ВІЛ. Адже ці захворювання у сукупності вбивають організм людини врази швидше.

Читайте також: