Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнян запрошують на благодійний арт-проєкт "Квітка надії"

Сьогодні, 4 лютого, в МБК відбудеться благодійний арт-проєкт "Квітка надії". 
Лікарі їй сказали, що проживе кілька місяців, а вона прожила сім років, продовжуючи наполегливо і натхненно творити музику та розповідати за океаном в піснях про рідну Україну. Квітка Цісик – американська співачка з українською душею прожила коротке життя тривалістю у 45 років, і ці сім останніх – у самовідданій боротьбі з раком. Саме за творчістю Квітки Цісик Міський Будинок Культури спільно з Рівненським обласним протипухлинним центром,ВГО "Афіна. Жінки проти раку"  та за підтримки міського голови В.Хомка створюють благодійний арт-проєкт “Квітка надії”, приурочений Всевітньому Дню боротьби проти раку, аби довести, що озброївшись вірою, надією, підтримкою родини і фахівців можна і треба боротися та жити!
У програмі проєкту:
  • благодійний ярмарок майстрів студії декоративно-ужиткового мистецтва у фойє МБК;
  • 17:30, Виставкова зала - зустріч з експертами по психоонкології “Кожна мить життя безцінна…”. Кваліфіковані онкологи, психологи та жінка, котра перенесла цю страшну недугу говоритимуть про важливе, про те, як зібратися з силами і боротися проти хвороби. У зустрічі візьмуть участь Григорій Максимяк – заслужений лікар України, головний лікар Рівненського обласного протипухлинного центру; Віктор Жильчук – доктор медичних наук, завідуючий протипухлинним віділленям РОПЦ РОР; Петро Якимчук – завідуючий відділенням пухлин молочної залози, голови і шиї; Вікторія Красовська – психолог РОПЦ РОР; Галина Вокальчук – доктор філологічних наук, професор, завідуюча кафедри української мови ім. професора К.Ф. Шульжука РДГУ. На зустрічі буде присутній міський голова Рівного В.Хомко. Вхід вільний;
  • 19:00, Глядацька зала - концерт за участі творчих колективів МБК. Вхід за запрошеннями. Благодійний внесок 50 грн. Запрошення - в касі МБК.
Усі кошти, зібрані на заході, будуть передані на лікування Аліни Полицяк. Молода гарна матуся чотирьох діток має невтішний діагноз – рак молочної залози. Аліні потрібно пройти ще декілька курсів хіміотерапії, які потребують великої суми грошей. Проте, жінка не здається, бореться, а наша з вами мета – допомогти їй у цій боротьбі.
Приходьте 4 лютого до Міського Будинку Культури, зробіть добру справу разом з нами. І пам’ятайте – мистецтво теж здатне лікувати!
Довідки за телефонами:097 055 32 21 та 0362 26 68 23.
Для усіх, хто бажає дистанційно долучитися до допомоги Аліні Полицяк, залишаємо номер картки:
Приватбанк
4731 2191 0732 5056
Міський Будинок Культури

Читайте також: