Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнян закликають зробити вакцину від COVID-19 (ВІДЕО)

Бустерни свою стійкість - вакцинуйся від COVID-19. Сьогодні на пресконференції рівненські обласні чиновники та медики вкотре наголосили на необхідності щеплення від коронавірусу.

COVID-19 нікуди не зник. Про це сьогодні на пресконференції нагадали рівненські обласні чиновники та медики. З початком повномасштабного вторгнення увага українців зосередилась на війні. Водночас страшна пандемія, з якою світ боровся понад 2 з половиною роки, відійшла у тінь. Однак, як запевняє лікар-інфекціоніст Федір Лапій, вірус в Україні продовжує набирати обертів, мутувати та відбирати життя людей.

За спостереженнями медиків, останнім часом коронавірус в Україні набуває характеристик сезонної інфекції. За прогнозами черговий пік захворюванності може бути вже наступної осені.

Медики наголошують: єдине, що може значно зменшити ризик зараження або ж запобігти важкому перебігу COVID-19 - вакцинація. Відтак, аби рівняни були надійно захищені від ускладнень вірусу, учасники пресконференції закликали усіх вакцинуватись. Зокрема зазначили, що надважливо зробити щеплення дітям із хронічними хворобами.

Здійснює контроль рівня захворюваності та переймається станом здоров'я населення Рівненщини й обласна влада.

За додатковою інформацією щодо вакцинації ви можете звернутись до свого сімейного лікаря або на цілодобову гарячу лінію департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненщини

Читайте також: