Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський Верес відсвяткував своє п'ятиріччя з моменту відродження (ВІДЕО)

П'ять років з моменту відродження "Верес" відсвяткував змаганнями у парку історичної реконструкції "Городище Оствиця". Зібралися тут найпалкіші прихильники народної команди. Неформальне спілкування організатори розбавили дружніми розвагами між фансектороми. Під сміх та підбадьорливі вигуки пройшла гра «Сліпий молот». Опісля чорний сектор проти червоно-чорної сім’ї відзмагалась на човнах Дракар Гунгнір та Лодь Лада. Спритнішими виявилися представники червоно-чорної сім’ї, проте святкували перемогу усі разом, як велика вболівальницька сім’я.

Юрій Клекотка – вболівальник ФК «Верес»: «Верес з самого початку декларував таку позицію, що це одна велика дружня сім’я. Відповідно, сьогоднішні змагання ну були чимось таким, де люди намагалися когось перемогти. В першу чергу, це єднання, це свято».
У повномасштабне святкування 5-тиріччя з моменту відновлення Вересу втрутився карантин, тому, говорять у пресслужбі народного клубу, зібрали тільки найвідданіших фанів.
Олексій Кривошеєв – прессекретар рівненського «Вереса»: «От саме для них ми вирішили, ось тут на Оствиці, провести таке невеличке святкування, де можна по-максимуму відзначити подію, яка важлива для рівненського футболу і точно важлива для цих людей».
Після активної частини присутніх пригощали червоним борщем із чорним хлібом та трав’яниистим чаиєм і пампухами спеченими в стародавній печі. Нагадаємо, що датою відродження рівненського «Вереса» є 2 липня 2015 року. Саме тоді народний клуб отримав атестат на участь у Другій лізі Чемпіонату України.

Читайте також: