Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненську викладачку, яку визнали неосудною, лікувалась від розладів й раніше (ВІДЕО)

Рівнянку, яка вбила чоловіка та намагалась застрелити доньку, визнана психічно хворою. Тепер неосудна потребує спеціального нагляду. Ця історія сталась півроку тому. Детальніше – розкаже Лілія Налапка.

https://youtu.be/7lfk1gOpv6E

Передмістя Рівного. В цьому будинку мешкала викладачка разом із родиною. Одного вечора події в цьому домі сколихнули усе Рівне. 44-річна жінка пострілом у голову вбила свого чоловіка. Після чого підійшла до ліжка доньки та вистрелила у неї тричі. 

Після чого, цю малолітню потерпілу вона відвезла до своїх батьків. Повернулась до місця свого проживання та вчинила спробу суїциду, - говорить Олександр Панасюк заступник керівника поліції Рівненщини

Вбитий, 45 річний Юрій мав власний будівельний бізнес. Його дружина Ірина – доцент місцевого університету. Сусіди приголомшені, адже знають родину виключно з хорошої сторони.

«Вони завжди були разом. Там все нормально. В шоці, без настрою ходжу весь день. Не можу понять що і як», - зазначає Назар Борович сусід

Після спроби самогубства Ірина декілька днів провела у лікарні. Звідти в суд та під арешт. Втім ніяких показів слідчим вона не давала.

«Першопочаткові покази були, коли в нас не було висновків експертизи. Остання відмовлялась на підставі статті 63 конституції України», - розповідає в.о. прокурора відділу захисту прав дітей та протидії насильству Рівненської обласної прокуратури Віктор Незнамов  

Жінка, на обліку у психіатра не стояла. Хоча, за словами прокурора, лікувалась від розладів. Слідство кваліфікувало дії Ірини як вбивство та замах на вбивство. Але колонія жінці не загрожує. Судова експертиза показала, викладачка душевно хвора та потребує спеціального лікування.

«Експертизою було встановлено, що на час вчинення кримінального правопорушення вказана особа не могла керувати своїми діями. Перебуваючи на волі остання, якщо не пройде лікування вона може вчинити ще якісь інші кримінальні правопорушення, не виняток що може позбавити особи життя», - додає в.о. прокурора відділу захисту прав дітей та протидії насильству Рівненської обласної прокуратури Віктор Незнамов

Жінка буде знаходитись  в лікарні для душевно хворих в Хмельницькій області. Скільки вона буде лікуватись, вирішуватимуть тепер виключно медики. Опіку над донькою нині взяли родичі.  

Читайте також: