Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський "Верес" зіграв унічию в Калуші

Гості впевненіше розпочали матч і упродовж перших десяти хвилин створили два напівмоменти. Голкіпер "Калуша" з обох випадках зіграв надійно. Спершу він перехопив прострільну передачу Івана Гребенюка, якій передував навіс від Ярослава Рафальського. А потім правильно обрав позицію після удару зі штрафного від Олега Маїка.

Підопічні Андрія Нестерука намагалися ловити суперника на швидкі контратаки. В одній із таких шанс забити мав Тарас Сивка. Після передачі Савошка він опинився тет-а-тет із Максимом Бабійчуком, але пробив вище воріт.

"Верес" відповів скидкою Олега Маїка на хід Михайлу Шестакову, але того випередив голкіпер калушан Хвалицький. До кінця тайму рівняни створили ще один момент. Михайло Шестаков протягнув м'яча правим флангом і віддав у центр на Гребенюка. Іван на замасі прибрав опонента і пробив - вище воріт.

Наступного гольового моменту довелося чекати до середини другого тайму. Створили його господарі. Тарас Сивка бив головою і після цього удару м'яч кількома сантиметрами розминувся зі стійкою воріт "Вереса". Ще одразу два шанси забити Тарас Сивка мав наприкінці гри, коли калушани впіймали рівнян на контратаці. Обидва удари прийшлися в Максима Бабійчука.

"Верес" відповів, напевно найкращим у матчі моментом. Тарас Пінчук другим темпом повернув м'яча у штрафний майданчик "Калуша", а там Михайло Шестаков пробивав у дотик - "Калуш" виручив воротар.

У підсумку - нічия.

За повідомленням Інформаційної служби НК "Верес" (Рівне)

Читайте також: