Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський ЦНАП тепер видаватиме посвідчення водія (ВІДЕО)

Тепер у ЦНАПі можна отримати посвідчення водія. Відсьогодні тут починає свою роботу відповідний відділ сервісного центру.

Тепер у рівненському ЦНАПі можна буде скористатись послугами Сервісного центру МВС. Відсьогодні тут відновлює свою роботу відповідний відділ. Перші спроби його роботи були ще у 2022 році. Втім тоді на заваді стала війна, розповідає керівниця рівненського ЦНАПу Євгенія Курсик. Цьогоріч з 23 травня він працював у тестовому режимі. Нині ж функціонуватиме повноцінно.

У рамках співпраці рівненського ЦНАПу та місцевого Сервісного центру МВС від сьогодні тут можна буде отримати 4 послуги.

Однією послугою із переліку сьогодні скористався і начальник відділу правового забезпечення Рівненського міськвиконкому Олексій Капланов. Чоловік розповідає перше посвідчення водія отримав ще у 1998 році і з тих пір жодного разу не замінював. Сьогодні прийшов до відділу, аби його поновити.

За словами заступника начальника сервісного центру МВС Рівненщини Віктора Залюбовського, перелік надання послуг буде поступово розширюватись.

Читайте також: