Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський спідвеїст Марко Левішин здобув першу нагороду на дорослому рівні (ВІДЕО)

Рівненський спідвеїст Марко Левішин здобув першу нагороду на дорослому рівні. В Угорщині спідвеїст посів третє місце серед 18-ти учасників в раунді кваліфікації Чемпіонату Європи. Рівненський гонщик набрав одинадцять пунктів протягом основних заїздів і два пункти у додатковому. 

Рівненський спідвеїст Марко Левішин взяв участь у четвертому кваліфікаційному раунді Чемпіонату Європи серед дорослих. Відбувся він в Угорщині. Левішин був єдиним українцем на змаганнях. Марко двічі приїжджав першим, двічі другим, і один раз третім. У підсумку поляк Домінік Кубера набрав 15 очок, а четверо інших спортсменів, серед яких і Левішин мали по 11 пунктів. Усі вони, згідно правил, кваліфікувалися далі, але аби визначити місця організатори провели додатковий заїзд. Одним разом не обмежилися.

Salakszórók Так швед Олівер Бернцон підрізав українця. Його зняли з заїзду, а Марко на не зовсім справному мотоциклі вийшов на старт вдруге. Завдання було дійти фінішу. 01:33:43 Тут ще одне падіння. На цей раз чех Вацлав Мілік підрізав француза Давіда Белеґо.

У підсумку чеха теж зняли із заїзду. У результаті француз приїхав першим, а рівнянин Марко Левішин другим. На цьому кваліфікаційний раунд завершився. Поляк Домінік Кубера набрав 15 очок, француз Девід Белеґо 14, а українець Марко Левішин 13, тим самим посівши третє підсумкове місце.

В міру задоволений своїм виступом. Досить таки були сильні спортсмени, але вдалося нав'язати боротьбу і потрапити до наступного етапу цього чемпіонату. Працюємо в тому ж дусі, не зупиняємося і дякую усім, хто мене підтримує і миру нам всім, - Марко Левішин спідвеїст

Це перший трофей Марка Левішина на дорослому рівні. Так як спідвеїст потрапив у п'ятірку кращих він автоматично відібрався на SEC Challenge, каже представник гонщика Сергій Головня. Цей етап відбудеться 18 червня в словенському місті Кршко.

Це дає можливість поборотися за чільну п'ятірку, яка отримає право стартувати у чотирьох фіналах Чемпіонату Європи. За підсумками яких визначаться переможці і призери, - Сергій Головня член правління ФСМУ

Марко Левішин обіцяє виступити не гірше, ніж він це зробив в Угорщині. Додамо, що один із раундів кваліфікації мав відбуватися у Рівному, але його відмінили через воєнний стан. Щодо рівнянина, то він наразі на правах оренди виступає за польську команду екстра-ліги Влокняж із Ченстохова. Контракт підписаний із Вовками з Кросно.

Читайте також: