Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський авторемзавод готують до приватизації

На території Рівненського авторемзаводу десятки років зберігається сотні одиниць автомобільної техніки та тисячі агрегатів. Підприємство працює збитково, виробнича база застаріла, а держава вже десяток років не замовляє тут жодних послуг. Та все ж підприємство має шанс на життя.

На заводі працює чимало людей пенсійного віку, відзначає перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін. На підприємстві і справді постійно є заборгованість по виплаті заробітної плати. Так, станом на 18 жовтня 2021 року вона становить 3,8 мільйона гривень. Упродовж вересня-жовтня ця заборгованість зменшена на 3,1 мільйона.

Окрім того, за словами Сергія Подоліна, згідно з постановою Кабміну від 9 грудня 2020 року єдиний майновий комплекс "Рівненський авторемзавод" переданий від Укроборонпрому до управління Фонду держмайна України з метою його подальшої приватизації. Наказом ФДМУ від 5 липня 2021 року підприємство включено до переліку об'єктів, які підлягають приватизації у 2021-2022 роках.

"На сьогодні Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській і Житомирській областях готує пакет документів, який передбачений законодавством, для приватизації єдиним майновим комплексом ремзавод. Зокрема, вже сформована аукціонна комісія з продажу. Питання корпоратизації я б назвав тим, що не відповідає дійсності. Наголошую, це зважаючи на офіційні джерела, якими ми керуємось, - каже перший заступник голови ОДА.

 

Читайте також: