ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Рівненських поліцейських нагородили за розшук дитини з Ірпеня

Рівненських поліцейських нагородили за розшук малолітньої жительки Київщини. Автобус із дитиною зупинили у Рівненській області.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

"Восьмирічну доньку 31 жовтня в Ірпені посадив у авто батько та відвіз у невідомому напрямку. Після розставання подружжя дівчинка проживає із мамою, яка і забила на сполох. Орієнтування про розшук зниклої дитини негайно розіслали всім екіпажам та патрулям", - йдеться у повідомленні.

Після отримання інформації оперативний черговий ГУНП в Рівненській областіз’ясував, що малолітня разом із батьком може перебувати в автобусі, який прямує до Варшави.

Орієнтування на транспортний засіб розіслали всім патрулям та екіпажам поліції Рівненщини.

Так, того ж дня о 23:40 на автошляху «Устилуг-Луцьк-Рівне» поблизу села Зоря Рівненського району екіпаж зупинив автобус, у салоні якого і перебувала восьмирічна дівчинка разом із 54-річним батьком.

У ході спілкування поліцейськівстановили, що чоловік прямував разом із донькою до Польщі, але дозвільних документів на перетин державного кордону разом із малолітньою він не мав.

Відтак, за сумлінне виконання посадових обов’язків у Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області відзначили поліцейських.

Подяки отримали Володимир Семенюк, Василь Захарчук, Олексій Удод та Олег Навратюк.

Читайте також: Неповнолітні п`яні дівчата із жорстокістю «розтрощили» автомобіль жителя Рівного

Читайте також: