Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські козаки вибороли срібні нагороди

Його організаторами традиційно виступає Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерація стронгмену України.

Цьогоріч Рівненщину представляли знані не тільки в нашій області сучасні богатирі – Ігор Головко (начальник служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту) та Олег Шилюк (поліцейський роти №1 батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області, молодший лейтенант поліції).

Після видовищного параду учасників в національних костюмах та урочистостей з нагоди відкриття фестивалю, на всіх очікувала досить насичена програма. Задля перемоги сучасним козакам потрібно було продемонструвати всю свою силу духу, швидкість та наполегливість, спритність та мужність у п’яти не простих випробовуваннях. Перенесення на час снарядів, вагою 150 та навіть 400 кг, парна тяга трьохсот кілограмової платформи та кантування трьохсот двадцяти кілограмової покришки - етапи, які в запеклій конкуренції долали наші атлети.

І як підсумок – достойний результат. Друге місце на п’єдесталі перемоги та срібні медалі - це особлива честь, яку отримують лише найсильніші та найвитриваліші.

Повідомляє прес-служба «Спорт для всіх»

Читайте також: