Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські волонтери провели курси з тактичної медицини (ВІДЕО)

Два зайці одним пострілом. Рівненські волонтери вкотре провели курси з тактичної медицини для охочих. Однак цього разу вони не лише навчали людей життєво необхідним навичкам, але й збирали кошти на електрогенератор для наших захисників.

Рятуємо життя в екстримальних умовах. Цими вихідними 3 та 4 грудня у Рівному відбулись курси з тактичної медицини. Протягом дня охочі ознайомлювалися з теорією, а потім активно відпрацьовували знання на практиці. За словами волонтерів, їхня основна мета навчити надавати допомогу навіть у критичних умовах. А для кращого засвоєння матеріалу учасникам курсу влаштовували стрес-тест.

Курс, як ви бачите, практичний і дуже важливо все, що дізнались наші курсанти в теорії, відпрацювати на практиці і закріпити навик, тоді в такій ситуації, якійсь критичній ситуації, людина не розгублюється, бо ми часто панікуємо від того, що ми не знаємо що робити, а коли існує навик, ми ніби хвилюємось, але руки роблять, волонтер Алла Семенюк

На думку відвідувачів, такі знання та навички важливо мати кожному не лише в умовах війни, але й у мирний час.

Раніше такі курси проводили безкоштовно для усіх охочих. Однак цього разу волонтери не лише навчали людей життєво необхідним навичкам, але й збирали кошти на електрогенератор для наших військових, що звернулись до них по допомогу. Для того, аби зібрати необхідну суму, благодійники вирішили провести навчання лише для тих, хто попередньо зареєструвався та зробив донат.

Волонтери розпочали збір коштів на прохання військових, що нині знаходяться у зоні активних бойових дій.

Якщо ми говоримо про військових, якщо ми говоримо про розвідку, то зволікання якесь в передачі інформації чи в її отриманні через те, що немає як підключитись до світла, немає як зарядитись і немає зв'язку, це може бути фатальне не лише для самих військових, але й для нас з вами, - волонтер Алла Семенюк

Волонтери кажуть, що планують проводити курси з тактичної медицини у такому форматі частіше. Додають: так зможуть робити дві корисні справи одночасно - навчати людей рятувати життя та купувати військову амуніцію для наших захисників.

Читайте також: