Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські учні VS патрульні: хто кого? (ВІДЕО)

До Дня Українського козацтва у Рівненському навчальному закладі відбулися спортивно – розважальні  ігри «Козацькі забави». Участь взяли працівники патрульної поліції та учні 9 класу. Хто здобув перемогу дізнавалися наші журналісти. 

Українські козаки завжди славились силою та спритністю. Здавна наші предки цінували здоров’я та загартованість. У забавах вони могли проявити винахідливість, кмітливість та витривалість. Таку можливість мали й учні 9 класу загальноосвітньої школи №16. До Дня Українського козацтва у навчальному закладі відбулися спортивно – розважальні  ігри «Козацькі забави». Учні змагалися із працівниками патрульної поліції. 

"Змагання були дуже цікавими для нас, ми дуже хотіли виграти і виграли. Дуже на рівних боролися зі представниками поліції.Найбільше сподобалася естафета з перекочуванням м'яча футбольного. Ці змагання були дуже цікавими, потрібно, щоб їх проводили кожного року," - розповів учень 9 класу ЗОШ №16 Станіслав Ковальчук.

Позитивні враження від проходження естафети й у працівників поліції. 

"Враження супер! Це таке драйвове відчуття, коли ти і змагаєшся і вболіваєш за команду з якою ти борешся. Тому такі заходи об'єднують командний дух і навчають підтримувати один одного не зважаючи на конкуренцію. Я вважаю, що це класно, що ми можемо об'єднуватися навколо якоїсь ідеї і разом з тим кожен старається бути кращим," - поділилася капітан поліції, начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Рівненської області Іванна Бояківська.

У школі такі змагання проходять регулярно, але цьогоріч вперше учні мали змогу мірятися силами з правоохоронцями. Ольга Ревуцька каже, це допомагає загартовувати патріотичний дух.

"В основному кожного року традиційно у нашій школі проходять такі перегони для того, щоб формувати національно патріотичний дух, загартованість, витривалість, мужність у нашого підростаючого покоління," - каже заступниця директора з виховної роботи Ольга Ревуцька.

Наголошує, що національно-патріотичне виховання є пріоритетним в освітньому процесі школи. Каже, запросили на змагання патрульну поліцію для того, щоб показати підростаючому поколінню, скільки потрібно над собою працювати, щоб досягнути найвищої ланки. Та головне, що від таких заходів насолоду отримують і діти, і дорослі.

Читайте також: