Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські школярі повернулись за парти: у якому форматі буде навчання (ВІДЕО)

Вимушені канікули скінчились. Учні та дошкільнята Рівного від сьогодні, повернулись до навчальних закладів. На минулому тижні, через загрозу ракетних ударів, школярів терміново перевели на дистанційне навчання, а в садочках працювали лише чергові групи для малечі, чиї батьки працюють на об’єктах критичної інфраструктури. Сьогодні ж освітній процес відновився.

Без електроенергії, однак з освітою. 28 листопада рівненські навчальні заклади відновили очну форму навчання. Працюватимуть вони як і раніше - в різних форматах, а дитсадки за звичним графіком. Щоправда, є і нововведення. Як зазначив начальник профільного управління Богдан Турович, відтепер у кожній школі розклади уроків та їх тривалість коригуватимуть педагоги відповідно до графіків відключення світла та ситуації у країні.

Зі слів Богдана Туровича , без електроенергії навчальний процес можливий, а от без тепла - ні. Тож у випадку недотримання температурного режиму у навчальних закладах, їх керівництво прийматиме рішення про перехід на дистанційне навчання.

Ще проблема шкіл без постійного електропостачання - харчування учнів. Якщо у закладах дошкільної освіти через відсутність світла не зможуть приготувати їжу, то навчальний процес триватиме лише до 12 години без сну. А от на графік роботи рівненських шкіл цей фактор не впливатиме. Та й за словами директорки, одного із навчальних закладів Рівного, працювати під час віялових відключень уже звикли. Тож проблем із приготуванням обіду не мають.

Самі діти вже звикли до регулярних відключень електроенергії. Її відсутність не викликає дискомфорту. Готові до того, що світла може не бути і педагоги.

На думку вчителів, освітній процес повинен тривати. Немає нічого, до чого не можна пристосуватись - стверджують педагоги. Бо ж навчання може бути цікавим і без світла.

Читайте також: