Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські підприємці розповіли, чого домоглися на мітингу в столиці

Сьогодні підприємці з Рівненщини долучилися до своїх колег під час масового мітингу у Києві біля Верховної Ради та Офісу Президента. Головн вимоги, які висували стосувалися змін у законодавстві, які полегшать їхню роботу.

Як розповів ITV media group підприємець, координатор руху "Захисти ФОП" Рівного Мирослав Мельничук, ще до початку акції організаторам було повідомлено, що сцену під Офісом Президента не можна буде встановити. Ця обставина вплинула на подальший перебіг проведення акції. Підприємці зібралися під Верховною Радою і вимагали від народних депутатів зареєструвати законопроект стосовно РРО, а також розглянути вже зареєстровані законопроекти, розроблені за участі підприємців в Раді сприяння розвитку мікропідприємництва при Офісі Президена.

"Далі підприємці організованою колоною вирушили до ОП, але там не дозволили встановити навіть звукопідсилювальну апаратуру на площу для того, щоб можна було нормально провести подальший захід," - каже підприємець.

Після певного часу з Офісу вийшли представники та запросили ініціативну групу на зустріч, котра тривала близько години.

"За результатами зустрічі учасникам повідомили, що до законопроекту Ради стосовно РРО є ряд зауважень в профільного комітету з питань податкової та митної політики, але оскільки часу на розгляд цих зауважень немає (до вступу в дію норм про тотальну фіскалізацію лишився місяць), вони будуть розглядати можливість відстрочення вступу в дію цих норм. На це в Офісі Президента попросили тиждень," - каже Мирослав Мельничук.

Отримавши цю інформацію підприємці вирішили закінчити акцію, але координатори по регіонах домовились зібратися на онлайн конференцію задля обговорення подальших дій та наступних кроків, залежно від того як буде розвиватись ситуація.

Читайте також: