Першочерговою задачею кожного українця є допомога для нашої армії. Днями колектив підприємства "КАТП-1728" передав для наших захисників допомогу. До збору коштів на техніку доєдналися всі працівники.
Від початку повномасштабного вторгнення фахівці комунальної галузі один за одним почали призивати до захисту країни. Їхні колеги, які продовжують виконувати роботу в тилу, стабільно підтримують з ними зв'язок та розуміють необхідність допомоги для наших військовослужбовців. Відтак працівники КАТП 1728 вкотре зібрали кошти на потреби Збройних Сил. Водій Валентин розповідає: таку ініціативу підтримав не лише він, а й усі його співробітники.
Головна економістка підприємства Ілона Висоцька каже: колектив неодноразово долучався до аналогічних зборів.
Керівник КАТП 1728 Сергій Марчук розповідає: цього разу допомогу відправили для воїнів, що боронять нашу країну на Східному напрямку. Потребу у допомозі нашим Збройним Силам нині розуміє кожен українець, тому опускати руки та зупинятися не можна ні на секунду.