Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські команди не гратимуть найближчим часом - футбольні та футзальні змагання призупиняють

Виконавчий комітет Української асоціації футболу прийняв рішення щодо призупинення всіх змагань на території країни. Про це повідомляється на офіційній  сторінці УАФ.


«Виконком УАФ прийняв рішення зобов'язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня 2020 року до прийняття іншого рішення з даного питання, з урахуванням рішень відповідних органів державної влади та рекомендацій УЄФА — призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня – повідомляється на сайті УАФ».
Таким чином, від завтрашнього дня усі офіційні футзальні та футбольні матчі заборонені до невизначеного терміну. Рішення про відновлення або завершення Чемпіонатів прийматиме виконком УАФ. Наразі змагання лише призупинення. З огляду на це рішення, НК «Верес» не зіграє ні 22-го березня проти «Ужгорода», ні 28-го проти ФК «Оболонь-Бровар-2». Також призупиняється й старт другого етапу Екстра-ліги. Цю інформацію підтверджує й офіційний сайт Асоціації футзалу України. Зокрема в повідомленні йдеться:
  • Призупинити організацію та проведення усіх всеукраїнських змагань з футзалу, починаючи з 17 березня 2020 року;
  • Рекомендувати регіональним асоціаціям футзалу призупинити проведення усіх власних змагань регіонального, обласного та місцевого рівнів.
У футзальній Екстра-лізі виступає  рівненський «Кардинал». Нагадаємо, що кардиналівці 21 березня мали грати у Києві проти «ХІТа», а 28-го у Рівному приймати «Ураган». Натомість, дата проведення цих поєдинків поки що невідома. Також у Другій лізі Чемпіонату із футзалу України грає  рівненський «Рівнестандарт-ДЮСШ №4». Команда пробилася до чвертьфіналу. Асоціація футзалу України повідомляє, що "подальші дії щодо проведення всеукраїнських змагань з футзалу сезону 2019/2020 років будуть визначені спеціальним рішенням Виконавчого комітету АФУ, з урахуванням зникнення загрози коронавірусної інфекції в Україні та рішень органів державної влади та місцевого самоврядування." Не відома ще ситуація із Чемпіонатом України черед аматорів. Єдиний представник із Рівненщини оржівський "ОДЕК" свій перший матч у весняній частині сезону має зіграти 4 квітня. Якщо карантин не продовжать, то є ймовірність, що поєдинок переносити не будуть. Як відомо, в Україні карантинні заходи впроваджені до 3 квітня. Раніше цієї дати на рішення виконкому АФУ чекати не варто.      

Читайте також: