Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські кікбоксери привезли золоті медалі з Кубка Світу (ВІДЕО)

Кікбоксери з Рівненщини у складі національної збірної України у призерах Кубка Світу. Змагання відбулись в Угорщині. Серед 45 країн українці другі. Не з порожніми руками повернулись і бійці Рівненщини. Хто і що привіз знає Вадим Мороз.

Друге командне місце серед 45-ти країн з кікбоксингу WAKO привезла збірна України з Кубка Світу в Угорщині. У складі національної команди 10-ро бійців з Рівненщини. Зокрема чотири медалі привіз Костянтин Яльницький.

Два перших місця я здобув у розділі лайт-контакт та кік-лайт. За це мені дали два перших місця і два кубка. Срібну медаль я виграв у лайт-контакт "чорні пояси", але програв у фіналі. А бронзову медаль - мене дискваліфікували, - Костянтин Яльницький кікбоксер

Таку кількість нагород юнак привозить уже вдруге. Зараз йому дванадцять. Кікбоксингом почав займатися з шестричіного віку.

Мене привів в цей спорт тато. Я пам'ятаю як він, коли я вперше прийшов у зал, я почав тренуватися і мені дуже сподобався цей вид спорту. Він дуже задоволений мною,- Костянтин Яльницький кікбоксер

Із золотою нагородою повернувся й Дмитро Леоновець. Це перше золото міжнародного рівня у доробку спортсмена. Змагався він у категорії до 63 кілограм. У півфіналі переміг італійця, а у фіналі здолав діючого чемпіона світу із Греції.

Можна сказати, що я краще підготувався до цих змагань, бо перед ними ми пройшли трьохтижневі збори. Це три тренування в день. І завдяки тактиці, тренуванням та силі я переміг чемпіона світу. Я передивився бегато боїв його. Так само я розробив тактику. і як бачите вона була доволі успішною, - Дмитро Леоновець кікбоксер

Зібрались в Угорщині 45 країн та понад три тисячі учасників. У складі національної збірної від Рівненщини поїхали не лише знані спортсмени, а й дебютанти міжнародних стартів.

Вперше Семенович Ілона, Денис Стюпко - вони отримали бронзові нагороди. Це хороший результат. Отримали гарний міжнародний досвід. Є дорослі медалі, бронза. Є хороші показники серед старших юніорів. Також покази хороші результати, - Роман Кроль голова рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO

Кубок у Будапешті кікбоксери розцінюють як генеральну репетицію перед Чемпіонатом Світу серед дорослих. Туди у жовтні поїде Аліна Мартинюк, яка в Угорщині виборола бронзову медаль серед дорослих. Також на спортсменів ще чекає Чемпіонат Європи до 18 років.

Читайте також: