Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські футзалісти пропустили 4 м`ячі у другому таймі та програли МСК "Харків" (ВІДЕО)

Рівненська футзальна команда "Кардинал-Рівнестандарт" поступилася у першому матчі другого етапу. Вперше підопічні Олександра Бондара грали із представником групи Центр. Суперник МСК "Харків". Рівняни провели два кардинально різних тайми.

Другий етап цьогорічної футзальної Екстра-Ліги рівняни розпочинають із поразки. В домашньому матчі проти МСК "Харків" ніщо не віщувало біди після першої двадцятихвилинки. Гол від Дмитра Скибчика та результативна помилка, якою скористався Михайло Волянюк. Відтак на перерву "Кардинал-Рівнестандарт" йшов за комфортних 2:0.

Перший тайм у нас не задався. Напевне, далась взнаки дорога. Вчора цілий день їхали. Або не зміг перед грою розбудити команду, - головний тренер МСК "Харків" Денис Овсянніков

Проблеми у рівнян розпочалися відразу зі страту другого тайму. Спершу двома влучними ударами рахунок зрівняв Юрій Сагайдачний. Вивів гостей уперед граючий тренер Денис Овсянніков. Аби відігратися, рівняни пішли із 5 польовим, але пропустили ще раз - хет-трик на свій рахунок записав Юрій Сагайдачний.

Не вистачило фізичних якостей у другому таймі, не вистачило емоцій. Після другого м'яча, що мали більш сконцентрованими бути, то ми навпаки, з кожною хвилиною гасли. Виснажені, але будемо працювати. Отримали декілька незапланованих мікротравм. Переміна четвірок і трішки не те, що ми планували, - головний тренер ФК "Кардинал-Рівнестандарт" Олександр Бондар

За сім зіграних матчів рівняни набрали 11 очок. У них 3 перемоги та по дві нічиїх і поразок. Наступну гру "Кардинал-Рівнестандарт" зіграє на виїзді проти лідера групи Центр - столичного ХІТа.