Цьогоріч Рівненщина має 17 випускників, які здали ЗНО на найвищі 200 балів. Про це розповів завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Ігор Опольський.
Зокрема на 200 балів здав тести з української мови учень Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар". Також, за словами Ігоря Опольського, на максимальну кількість балів з української мови та літератури здали ще троє учнів: з Рівненської ЗОШ №13, Острозької ЗОШ №1 та Млинівської гуманітарної гімназії.
Також до списку 200-бальників додалися 4 учасників з біології: з Рівненського академічного ліцею "Престиж", Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, опорного заклау Прислуцький ліцей та Володимирецького районного колегіуму.
Нагадаємо, першим у цьому році на 200 балів здав ЗНО рівнянин Єгор Миколаєнко. Також максимальну кількість балів з англійської мови отримали випусники Рівненського обласного наукового ліцею, Рівненської гуманітарної гімназії та троє випускників рівненської школи №3.
Крім того 200 балів здобули ще троє учнів з математики.
Зазначимо, що у минулого року ЗНО на Рівненщині на максимальну кількість балів здали лише восьмеро учнів.
Читайте також: Виїзне засідання Всеукраїнської ради церков вперше проведуть на РівненщиніШукайте нас ???
Офіційний сайт:
► https://itvmg.com/
Соціальні мережі:
► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group
► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/
► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg