Radio
Online
Повiдомити новину

Рівне та Квасилів святкуватимуть День Незалежності разом (ВІДЕО)

Спільне свято. День Державного прапора та День незалежності цьогоріч квасилівчани та рівняни святкуватимуть разом, бо ж тепер одна громада. Що заплановано на святкові дні знає Тетяна Закордонець.

Найбільший державний прапор на теренах нашої області замайорить 23 серпня поблизу Рівненської ОДА. На його будівництво витратили три мільйони з обласного бюджету. Що вийшло з грандіозного проекту можна буде побачити у День прапора, о 8:30. Місто теж підготувалось до святкування. Грошей витратили менше, але запевняють – теж буде цікаво. Зокрема на День незалежності запрошують рівнян на майдан Незалежності. З 11:30 там заплановані урочистості.

- Дуже буде багато заходів по всьому місту. Я думаю, що кожна локація буде цікава по-своєму і людям буде дуже цікаво.. 30 років - це число хоч і невелике, але за цей час у нас відбулось дуже багато досягнень. Це важливо для людей, - каже секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. 

До святкувань у Рівному долучаться також квасилівчани. Адже тепер Рівне та Квасилів — одна територіальна громада.

- День державного прапора України і День Незалежності України Рівненська міська територіальна громада, в складі якої селище Квасилів буде відмічати у центрі територіальної громади у місті Рівне, - говорить староста Квасилова Віта Кисільова. 

Загалом українці відпочиватимуть чотири дні — із суботи, 21 серпня, до вівторка, 24 серпня, включно. Із повною програмою заходів з нагоди державних свят рівняни та квасилівчани можуть ознайомитися на нашому сайті

Читайте також: