Radio
Online
Повiдомити новину

Рівне: спортивні-юнацькі школи — закриті

Спортивні-юнацькі школи — закриті, окрім спортивних змагань, на які є дозвіл і погодження від відповідних федерацій, а їх наразі немає і без участі глядачів і уболівальників. Про це повідомляє Рівненська міська рада

"У Рівненську міську раду,  протягом дня телефонують стурбовані містяни за деякими роз’ясненнями щодо карантинних заходів на території міста, зокрема проведення спортивних змагань та функціонування різноманітних спортивних секцій" - йдеться у повідомленні.

Міська рада надає офіційне роз’яснення заступниці міського голови Рівного Галини Кульчинської: «Кримінальна відповідальність посадових осіб, які працюють в органах місцевого самоврядування і виконавчої влади за не виконання Постанови КМУ стосовно карантину. Ця постанова говорить чітко, що у зв’язку з карантином заборонити відвідування закладів освіти. Дитячо - юнацькі спортивні школи належать, згідно «Закону про фізичну культуру і спорт» до закладів позашкільної освіти. Це позашкільні навчальні заклади! Ми не можемо говорити, що ми закриваємо на карантин школи, садочки, мистецькі школи, а спортивні школи працюватимуть. Спортивні школи закриті у всіх містах — Рівне не виключення! Ми абсолютно чітко і послідовно виконуємо Постанову КМУ і своє власне рішення, я маю на увазі, розпорядження міського голови про введення карантину в місті Рівне.

Читайте також: