Відкритий чемпіонат міста з тенісу серед дітей віком до 10-12 років провели у рівненському парку з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Фінансування турніру взяв на себе голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.
Переможницею, у своїй категорії, стала Ксенія Матвєєва, яка вже п’ять років займається тенісом. Дівчина розповіла, що це вже її друга перемога у турнірах в парку.
«Перемогти було зовсім нелегко. Теніс дуже цікавий вид спорту тут виграєш не тільки руками і ногами, але й розумом», - розповіла тенісистка Ксенія Матвєєва.
Тренер юних спортсменів каже, що до карантину діти ходили на корт щодня, але через коронавірус тренування припинили.
«Нам дозволили тренуватись лише тиждень, зараз ми повертаємось у форму. Сьогодні в організації змагань нам допомагали громадська організація «Рівне Разом» та Віктор Шакирзян. Завдяки фінансовій підтримці “Рівне Разом” цей турнір відбувся і це реальна підтримка спорту, яка сьогодні так необхідна», - зазначив тренер Олександр Якимчук.
Віктор Шакирзян розповідає, що ГО «Рівне Разом» не могли залишитись осторонь та не підтримати молодих спортсменів-початківців.
«Юним спортсменам потрібна наша підтримка, допомога та поради досвідчених фахівців. Спорт – надійний фундамент, який допоможе їм у дорослому житті. Адже шлях до престижних спортивних нагород і рекордів починається із дитинства. Зараз у свої 10-12 років вони показали достойні результати. Ці змагання тримали нас у напрузі до самого закінчення», - розповів голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.
На сам кінець змагань переможців та учасників чемпіонату нагородили кубками, медалями та дипломами.