Radio
Online
Повiдомити новину

Рівне потопає у смітті: яка причина? (ВІДЕО)

Знахабніли вкрай. Мова про водіїв, які лишають свої автівки прямісінько поряд зі сміттєвими баками, тим самим перекриваючи доступ до локацій із відходами. Останнім часом ситуація погіршилася, як наслідок - переповнені сміттєві баки та невдоволені рівняни. До боротьби з водіями-порушниками залучили навіть муніципальну варту.

Залишив авто поряд зі смітником, забуть про чисте подвір'я. Рівненські комунальники вже стомилися боротися із горе-паркувальниками, які перешкоджають їхній роботі. Чи не щодня водіям спецтранспорту доводиться буквально проштовхуватись між автівками рівнян, аби забрати їхнє ж сміття. Проте доїхати вдається не завжди. Так сталося і сьогодні.

Водіям спецтранспорту вже увірвався терпець. Тож підприємство для боротьби із порушниками вдалося до більш дієвих методів. Тепер разом із комунальниками їздять інспектори муніципальної варти і фіксують порушення. Сьогодні на заваді для спецтехніки стало одночасно дві автівки. Власника однієї з них вдалося знайти. Однак і він забрати автомобіль не зміг.

Однин керманич обійшовся легким переляком, а ось іншому пощастило менше. Водію виписали штраф у розмірі 680 гривень.

Однак такі випадки це ще квіточки. Найгірше, зі слів працівників КАТП, це те, що керманичі лишають свій транспорт прямісінько перед сміттєвими баками. А вже звідти навіть за великого бажання забрати відходи аж ніяк не вийде. Самі ж водії запевняють, що іншого місця для автомобіля у найближчому радіусі немає.

Паркування поряд із майданчиком для контейнерів, передбаченим для збору відходів - заборонене правилами дорожнього руху. Увазі порушення керманичу доведеться сплатити штраф у розмірі 340 гривень.

Перш ніж нарікати на роботу комунальних служб, перевірте, чи у дозволеному місці ви залишили свою автівку. Адже не виключено, що ваш транспорт наступного разу не сплутають зі сміттєвим баком. 

Читайте також: