ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Рівне отримає техніку, яка збиватиме «шахеди» (ФОТО)

Петро Порошенко анонсував старт співпраці із Рівненщиною та обласним центром. Відтак Рівне отримає техніку, яка "зустрічатиме" вогнем "шахеди".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"На ці військові вантажівки DAF, яких ми вже поставили 91 із загального контракту, за нашою спільною ініціативою будуть встановлені зенітні установки – ЗУ-23-2", - розповів Петро Порошенко.

За його словами, вони виконуватимуть дві функції: перша – це захист об'єктів критичної енергетичної структури. Якщо ворог буде намагатися атакувати об'єкти інфраструктури Рівного «шахедами», то пересувні зенітні установки зустрінуть ці божевільні спроби вогнем. Друга функція – в умовах зростаючої загрози з білоруського напрямку, ці установки зустрінуть вогнем спробу ворога просунутися всередину нашої території.

"Я вдячний не лише міцевому самоврядуванню Рівного, але і командирам бригад, з якими спільно ми реалізуємо черговий проект із захисту українських міст",  - наголосив експрезидент.

 

Читайте також: