Radio
Online
Повiдомити новину

Рівне - у «червоній» зоні по COVID-19

У ці хвилини триває засідання Рівненської міської комісії ТЕБ та НС. 

На засіданні члени комісії погодили перехід обласного центру до "червоної" карантинної зони.

«Центральна міська лікарня забита, друга міська лікарня забита. Немає ліжкомісць», - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк

Нагадаємо, у суботу 23 жовтня, державна комісія ТЕБ та НС віднесла до червоної зони іще дві області - Миколаївську та Рівненську. Нові обмеження, пов'язані із зонуванням, почнуть діяти від завтра, 26 жовтня.

Таким чином забороняється:

  • Приймати відвідувачів у закладах харчування
  • Припиняється діяльність закладів готельної сфери
  • Відвідування родиною та сторонніми особами установ і закладів соціального захисту
  • Забороняється робота спортзалів та фітнес-центрів
  • Проведення всіх масових заходів
  • Обмежується доступ відвідувачів до приміщень ЦНАПів, Управлінь праці та соціального захисту населення, Управлінь пенсійного фонду, за винятком виключних випадків

Усі ці обмеження не діють за умови наявності у відвідувачів та робітників закладів негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години) або зеленого COVID-сертифікату (дві дози вакцинації).

Громадський транспорт продовжує роботу в звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більш, як передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу.

Заклади освіти:

Канікули для школярів тривають з 23 до 31 жовтня. Щодо наступного тижня буде прийнято додаткове рішення.

Дитячі садочки продовжують свою роботу в звичному режимі за умови наявності сертифікатів вакцинації у персоналу закладу.

Працюють інші навчальні заклади, всі працівники яких отримали сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19.

"Червона" зона на території Рівненської міської територіальної громади діятиме як мінімум три тижні. У випадку покращення показників (підвищення темпів вакцинації, зниження рівня захворювання, зниження рівня госпіталізації) обмеження червоної зони можуть бути скасовані.

Читайте також: