Radio
Online
Повiдомити новину

Регулювальники розповіли про найбільші помилки водії на пішоходів у Рівному (ВІДЕО)

Безпека на дорогах. У Рівному поліцейські регулюють рух на перехрастях, де не працюють світлофори.

Під час аварійних та планових відключень електроенергії у Рівному поліцейські регулюють рух на головних перехрестях. Роблять це, щоб розвантажити дороги та запобігти аварійним ситуаціям. Яскравим прикладом є історія, що трапилась нещодавно у Рівному. Одразу 2 водії проїхали на заборонений для них сигнал регулювальника.

Це помітив екіпаж патрульних, який теж проїжджав перехрестя. Відповідно наздогнали порушників. Один з водіїв сказав, що він думав, що на цей сигнал можна їхати. Другий сказав, що він просто за тим першим автомобілем поїхав, - речниця УПП у Рівненській області Оксана Юрченко

За те, що обидва водії проїхали на заборонений сигнал регулювальника, їм доведеться сплатити штраф в розмірі 510 гривень. Якби вони спричинили ДТП, довелося б сплатити вдічі більше, або й взагалі залишитися без прав. Оксана Юрченко наголошує: жести регулювальника мають перевагу над світлофорами і знаками. Їх важливо знати не лише водіям, а й пішоходам.

З самого початку ситуація була куди гіршою, пригадує старший лейтенант управління патрульної поліції. Зараз лише незначний відстоко водіїв губиться у жестах регулювальника. Тепер основні проблеми із пішоходами.

У патрульній поліції додають: аби пішоходам запам'ятати сигнали - не потрібно багато часу. Легше присвятити кілька хвилин для їх вивчення, ніж створити автопригоду.

Поліцейські вкотре наголошують, незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності.

Читайте також: