Учора, 2 березня, патрульні помітили автомобіль Volkswagen, водій якого порушив правила проїзду перехресть.
Як розповіли у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини, правоохоронці вирішили перевірити цей транспортний засіб, але водій не лише не зупинився, а навпаки — збільшив швидкість.
За декілька хвилин водій заїхав у двір і зупинився на газоні дитячого майданчика.
Під час спілкування інспектори помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд. Результат — 2.22 проміле.
На 58-річного рівнянина склали постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил проїзду перехресть) КУпАП і протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП.
Читайте також: Перша зустріч за рік вторгнення: військовий з Рівненщини з величезним ведмедем у руках поспішав до похресниці (ФОТО)