Radio
Online
Повiдомити новину

Провокація чи випадковість? У Рівному помітили підозрілих людей біля волонтерського центру (ВІДЕО)

Обережно - можливі провокації. Рівненські волонтери припускають, що могли стати жертвами інформаційної пропаганди. Сьогодні поблизу одного із волонтерських центрів було помічено групу осіб, які проводили відеозйомку. 

Рівненські волонтери припускають, що можуть стати жертвами інформаційної провокації. Сьогодні опів на десяту ранку на камеру зовнішнього спостереження потрапила група підозрілих осіб. Вони проводили відеозйомку прямісінько біля входу у їхнє приміщення.

Це були люди в брендованих синіх желетах, на жаль не можна було здалеку розгледіти, що то були за логотипи на желетах. Також поруч біля них декілька осіб, які фіксували процес. Ну а в дверях стояла жінка, зовні схожа на працівницю нашого волонтерсього центру. В нас це викликало підозру, - прессекретар ГО "РівнеРазом" Андрій Смусь.

Працівники приймальні припускають, що відзняті кадри можуть використати з метою дискредитації їхньої роботи, адже ніхто не попереджав про відеозйомку заздалегідь. Тож такі дії викликали чимало непорозумінь. Дивує волонтерів й те, що зйомка проводилася у позаробочий час.

На дверях висить табличка - з 10 по 16 годину працює волонтерський центр. Якщо у вас є бажання здійснити відеофіксацію якогось процеу, тобто як здійснюється робота волонтерського центру, можна зателефонувати, телефон так само розміщений на табличці. Сьогодні військовий час і ви маєте розуміти, що можна фантазувати будь-що, відносно цього всього, що відбулося сьогодні, - прессекретар ГО "РівнеРазом" Андрій Смусь.

Зауважують, вони завжди готові надати інформацію про свою діяльність для представників громадських організацій, ЗМІ чи інших волонтерських структур, тож мета цієї відеозйомки їм незрозуміла.

Якщо це якась провокація, будь ласка не заважайте працювати, тому що і так багато роботи, черги людей, які потребують допомоги, а ми змушені зараз відволікатися і шукати причини, що ж сьогодні відбулося, - прессекретар ГО "РівнеРазом" Андрій Смусь.

Навіть попри такі інциденти, як стверджують в Рівне Разом, волонтерський центр продовжує працювати. Так, вже відзавтра тут роздаватимуть дитяче харчування. Волонтери закликають громадськість бути пильними та критично ставитися до інформації, яку про них можуть оприлюднити найближчим часом.

Читайте також: