Radio
Online
Повiдомити новину

Про три найбільш критичні симптоми COVID-19 розповів головний санлікар України

Аналізи на виявлення коронавірусу в Україні проводять насамперед людям, що мають явні симптоми захворювання на COVID-19, у контактних осіб, хворих на коронавірус і людей, що повернулись з-за кордону і мають симптоми хвороби.
Про це розповів на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомляє Укрінформ.
"Наразі на коронавірусну хворобу перевіряють усіх людей, хто має симптоми. Найкритичніші три симптоми - це температура, кашель і утруднене дихання. У цих людей 100 відсотків забирається матеріал для проведення досліджень у віросологічних лабораторіях", - зазначив Ляшко. За його словами, також забирається матеріал від людей контактних, від людей, хворих на коронавірсну хворобу, і у людей, які подорожували за межі України і мають симптоми коронавірусної хвороби. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 266 нових випадків.  

Читайте також: