ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Приміщення, де перебували МСЕК, перейшли у власність Рівненської громади (ВІДЕО)

З валізами на вихід. Після того, як МСЕК ліквідували, ті приміщення де вони перебували, знову перейшли у власність Рівненської медичної академії. Там сказали, що вони пустувати не будуть - облаштують нові навчальні аудиторії та розширять симуляційний центр для практичної підготовки студентів.

МСЕК на вихід! Студенти - заходьте. Приміщення площею майже 450 квадратних метрів, яке ще нещодавно слугувало для медичних перевірок військозобов'язаник, переходить у власність Рівненської медичної академії. На них у нових власників інші плани.

Ректорка Рівненської медичною академії Наталія Мамонтова розповідає: це приміщення раніше повністю належало освітньому закладу, але з 2012 року частину приміщення було передано для МСЕК.

Саме приміщення наразі не в найкращому стані, зазначає Віталій Ундір. А тому розпочнуть із ремонту.

Наталія Мамонтова додає: після ремонту на 1-му поверсі та частині 2-го вони планують облаштувати нові навчальні аудиторії, а також розширити симуляційний центр для практичної підготовки студентів.

Отже, територія, яка колись була головним місцем перевірки військовозобов'язаних на придатність тепер слугуватиме місцем для навчання студентів для здобуття вищої освіти. Косметичний ремонт у приміщенні, кажуть, будуть робити самостійно, а закупівля обладнання буде здійснюватися за рахунок благодійних коштів.

Читайте також: