Radio
Online
Повiдомити новину

Президія обласної ради затвердила порядок денний чергової сесії

Зокрема, частина питань стосується про звільнення деяких комунальних підприємств від сплати частини отриманої орендної плати до обласного бюджету.

Також депутати розглянуть на черговій сесії проект рішення який озвучив на засіданні депутат обласної ради Віталій Ундір, «Про надання згоди на прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області об’єкта частини проектно-кошторисної документації за ТЕО «Реконструкція споруд в басейні р. Устя на проміжку від р. Горинь до смт. Квасилів з метою покращення соціально-екологічної ситуації у Рівненському районі у Рівненській області та м. Рівне». 
А також винесено питання «Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України щодо звільнення з посади Міністра внутрішніх справ».

Крім того, до порядку денного депутати включили питання щодо передачі матеріальних цінностей у власність територіальної громади Деражненської та Острожецької сільрад.

Разом з тим, члени президії зняли на доопрацювання проект рішення «Про перейменування комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради» та перенесли на наступну сесію розгляд питання «Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг на території Рівненської області у 2019 році».

Серед інших питань на порядку денному: зміни до бюджету на 2019 рік, внесення змін до деяких обласних програм, перейменування освітніх закладів та внесення змін до їх статутів.

Відтак, на розгляд сесії винесено 72 питання. 

Рівненська обласна рада

Читайте також: