Radio
Online
Повiдомити новину

Повідомлено про підозру державному виконавцю у вчиненні корупційного злочину

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів встановлено, що вказаний державний виконавець висловив прохання надати йому та 4 липня 2019 року одержав від місцевого жителя неправомірну вигоду в сумі 150 доларів США за вчинення дій з використанням наданої йому влади та службового становища, а саме винесення відносно двох боржників постанов про скасування заборони виїзду за кордон, за відсутності непогашеної заборгованості зі сплати аліментів. 

Слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ НП України викрили старшого державного виконавця одразу ж після надання йому неправомірної вигоди на робочому місці.

На даний час вирішується питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.  

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження усіх фактичних даних, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.  

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також: