Ласкаво просимо додому. Жіноча баскетбольна команда "Рівне" готується до сезону у Суперлізі. У команду вдалося повернути двох гравчинь - Вікторію Шматову та Анастасію Кучерьонок. Окрім цього відбулися зміни на тренерському містку.
Бронзові призерки минулорічної баскетбольної Суперліги, жіноча БК "Рівне" готуються до нового сезону. Команда зберегла основних гравчинь. Більше того, вдалося повернути Анастасію Кучерьонок та Вікторію Шматову. Вікторія, до слова, минулий сезон відіграла в Італії.
Я повинна бути тут, бо це моє місце, я дуже люблю цю команду і мені здається, що по-інакшому й не могло бути. Я вважаю, що це дуже важливий рік у нас буде. І я вважаю, що не треба гнатися за якимись перемогами, мені здається, що кожна гра, кожне тренування це шлях до чогось нового у майбутньому, - гравчиня БК "Рівне" Вікторія Шматова.
Є зміни на тренерському містку. Головною буде Марина Максимчук. Вона минулого року уже була при команді. Марині допомагають Валерій Жартун, Вікторія Шматова та Людмила Спиридонова. Головна тренерка каже, що команда доволі молода, але спробують повторити минулорічне досягнення.
Я рада, що залишився минулий склад, тому що набагато легше працювати коли ти вже працював навіть помічником із цим складом. Вікторія це звичайно величезне підсилення нашої команди, це наш мозок, перший номер. Я задоволена складом повністю, всі діти наші, всі грали у Рівному, тому можу сказати, що склад укомплектований, - головна тренерка БК "Рівне" Марина Максимчук.
Більшість складу - молоді гравці. Втім і вони, за словами тренерки, швидко прогресують та обов'язково допоможуть у сезоні. Також молоді баскетболістки Рівного грають за збірні України різних вікових категорій. Деякі ще навіть не повернулися із таборів збірних. Зокрема Євгенія Безкоровайна з командою України 3 на 3 дійшла до чвертьфіналу Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Змагалась і на рівні кваліфікації на Чемпіонат Світу, але її не подолала. Отриманий досвід спробує результативно використати у рідній команді.
Поки що награвання складу, бо додалися трохи гравчинь, з якими ще не було практики з нами ігрової. Ще трішки ми не зіграна команда, але зараз у тренуваннях намагаємося підлаштуватися один під одного, - гравчиня БК "Рівне" Євгенія Безкоровайна.
Додалися до команди і гравчині, які минулого року виступали за БК "Збірна Рівненської області ОСДЮСШОР". Президент клубу Сергій Ліщук розповідає, що з нетерпінням чекає на старт сезону, адже команда, яка зараз сформувалася у Рівному є конкурентною та націленою на результат у прийдешньому сезоні.
Те, що я бачу зараз по команді, то нам вистачить провести непоганий сезон. Поки що, про якісь завдання важко говорити, треба буде дивитися, що буде з іншими командами, як вони будуть комплектуватися , але те, що ми будемо гідно представляти місто Рівне у цьогорічній Суперлізі, це 100%, - президент БК "Рівне" Сергій Ліщук.
Цього року не буде єдиної баскетбольної ліги. Команди розділять на два дивізіони - Суперлігу та Вищу лігу. В обох турнірах будуть команди із Рівного - у Вищій лізі виступатиме колектив ОСДЮСШОРу, своєрідна дублююча команда, а у Суперлізі БК "Рівне". Наразі список учасників в еліті жіночого баскетболу лише формується. Попередньо відомо про шість колективів. Буде два етапи, на першому зіграють чотири кола із матчами вдома та на виїзді, а на другому етапі команди з 1 по 4 місця сформують Фінал чотирьох і за два дні визначать переможців та призерів.