Radio
Online
Повiдомити новину

«Потапчук - злодій», - активісти вийшли на мітинг проти депутата Рівненської обласної ради (ВІДЕО)

Політичні розбірки на рівні області. Під стінами будівлі, де відбувалась сесія обласної ради - організували акцію протесту. Небайдужі вимагали відсторонити від депутатства людину, яка, на їхню думку, негативно впливає на життя регіону. Мова про Руслана Потапчука. На що готові обурені люди, якщо їхні вимоги не виконають - дивіться у сюжеті.

Поки обласні обранці вирішували питання у сесійній залі - під стінами ЦНАПУ було гаряче. Кілька десятків небайдужих вийшли на акцію протесту. Вимога одна - усунути від роботи депутата від фракції "За майбутнє" Руслана Потапчука.

Активісти одноголосно заявляють, Потапчук не має право обіймати цю посаду. Адже замість того, аби представляти інтереси людей свого регіону - він знущається над ними. Депутата називають хабарником та корупціонером.

- Всі знають, про його схеми з 12 %, які він бере зі всіх підрядників, які виконують замовлення державні. Про його вплив на окрузі - Костопільский та окружні села. де він також зараз хоче зайняти основні позиції для того, щоб взяти весь бюджет під себе, - каже активістРадислав

А ще закидають Руслану Потапчуку - невизначеність у своїх діях. Адже той неодноразово змінював політичну орієнтацію.

- Потапчук це та людина, яка йде в ту партію, яка йому вигідна. Спочатку це були регіонали. Потім це була ЄС. Зараз це "за життя" партія. Він бігає туди, де йому вигідно. Ці акції не закінчаться допоки він не буде знятий зі своєї посади, - говорить інший активіст. 

Обурює активістів і вчорашня сесія Костопільської міської ради. За їхніми словами, Руслан Потапчук підкупив депутатів аби сформувати свою більшість. Все для того аби витіснити із керівних посад "нові обличчя". Зокрема, завдяки голосування низки обранців - достроково припинили повноваження секретаря ради Давида Дідуха. Який аткож не виключає факт "підкупу".

- Стара влада, яка керувала районом, і містом, якимось чином об'єдналась, і вони повернулася зараз тимчасово до влади. Здебільшого це був Потапчук - людина яка, на мою думку, брала активну участь у цьому процесі. Безпосередньо організовувала, комусь щось обіцяла. Тому, навколо нього зругтувався увесь процес, - заявляє екссекретар Костопільської міської радиДавид Дідух

Позиція активістів категорична - якщо Руслана Потапчука не усунуть із посади, вони будуть блокувати роботу як обранців Костопільської міської ради так і Рівненської обласної. Сам же депутат прокоментувати ситуацію нашим журналістам - відмовився. Посилаючись на те, що даний мітинг ні що інакше, як політичні розбірки.

Читайте також: