Radio
Online
Повiдомити новину

Посеред ночі злодій пограбував пенсіонера, який шукав цілодобову аптеку у Здолбунові

Слідчі закінчили досудове розслідування та за погодження Здолбунівської окружної прокуратури скерували до суду матеріали кримінального провадження відносно 27-річного обвинуваченого у грабежі, скоєному повторно та в умовах воєнного часу.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

У березні цьогоріч молодик уже був засуджений за аналогічний злочин. Щоправда, суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком два роки. Але змінювати свій стиль життя він не збирався і продовжив свою злочинну діяльність.

Коли посеред ночі 12 серпня 71-річному здолбунівчанину стало зле, він вийшов у місто в пошуках цілодобової аптеки. Дорогою зустрів невідомого, який попросив грошей на випивку. Коштів пенсіонер не дав, але погодився купити алкоголь.

Втім, ані працюючого магазину, ані аптеки чоловіки так і не знайшли, тому 71-річний житель Здолубнова повернувся додому. Зловмисник зайшов за пенсіонером у під’їзд, штовхнув і вдарив, знявши із нього жилетку, в якій знаходилися 8500 гривень, 50 євро та мобільний телефон утік із місця події. Із заявою до поліції пенсіонер звернувся уже зранку.

Читайте також: