Radio
Online
Повiдомити новину

Порушення під час виборів станом на 14:00

Об 11:03 надійшло повідомлення працівника поліції, що на виборчій дільниці у селі Волосківці Острозького району особа пошкодила бюлетень.

Об 11:04 на лінію 102 надійшло повідомлення 24-річної жительки м. Київ, помічника депутата, що на вулиці Центральна с. Городниця Млинівського району розміщена передвиборна агітація, а саме банери двох депутатів.

Об 11:05 надійшло повідомлення працівника поліції, що під час моніторингу соціальної мережі було виявлено, що один із кандидатів у депутати розмістив фотозображення бюлетеня з відміткою про голосування.

Об 11:10 зареєстровано повідомлення поліцейського, що на виборчій дільниці у селі Острожець Млинівського району 49-річний місцевий житель, будучи напідпитку, пошкодив виборчий бюлетень та розсипав його по урні.

Об 11:20 до поліції повідомив 55-річний рівнянин, що дружина відмовляється віддавати заявнику паспорт, тож заявник не має змоги проголосувати.

Об 11:31 надійшло повідомлення, що на виборчій дільниці по вулиці В’ячеслава Чорновола відключили електропостачання.

Об 11.40 повідомив 59-річний житель міста Радивилів, що він виявив між селами Підзамче та Копані наявні агітаційні матеріали за одного з кандидатів в народні депутати України.

Об 11:43 у селі Яполоть спостерігач від політичної партії повідомив, що виявив можливий підкуп виборців представниками від іншої політичної сили. Зі слів заявника виборцям за голос пропонують спиртне.

Об 11:44 у селі Осницьк Рокитнівського району спостерігач від кандидата виявила факт видачі бюлетеня без паспорта.

Об 11.50 надійшов рапорт поліцейського, що під час моніторингу мережі Інтернет виявлено публікацію під назвою "На ДВК в Рівненському районі відсутні інформаційні плакати партій". У статті йдеться про те, що в с. Карпилівка на виборчій дільниці відсутні інформаційні плакати партій.

Об 11.50 надійшов рапорт працівника поліції, що під час моніторингу мережі Інтернет виявлено публікацію під назвою "На Рівненщині зафіксували перше порушення на виборчій дільниці". У статті йдеться про те, що в с. Пересопниця, виборча дільниця не забезпечена необхідною кількістю виборчих скриньок.

Об 11:55 на дільниці у селі Кідри Володимирецького району виявлено факт видачі бюлетеня без пред’явлення відповідного документу.

О 12:01 надійшло повідомлення невідомого, що в селі Шпанів на вулиці Шкільна поблизу виборчої дільниці розміщена виборча агітація двох кандидатів.

О 12:08 у селі Заболоття Володимирецького району проголосувавши, особа не вкинула бюлетень в урну, а зіжмакала його та викинула у смітник.

О 12:12 до поліції надійшло повідомлення, що у приміщенні виборчої дільниці на вулиці Київська обласного центру відсутнє електропостачання.

О 12:12 надійшло повідомлення зі служби 102, що у селі Цепцевичі Сарненського району невідомий чоловік висловлювався нецензурною лайкою і пошкодив мобільний телефон спостерігача.

О 12:13 надійшло повідомлення, що по вул. Князя Романа біля під'їзду житлового будинку виявлені агітаційні матеріали без вихідних даних кандидата в народні депутати.

О 12:30 надійшов рапорт працівника поліції, що в ході моніторингу мережі інтернет була виявлена інформація, що на виборчій дільниці в селі Балаховичі Володимирецького району була спроба отримати бюлетень для голосування без пред'явлення поспорта громадянина України.

О 12:41 надійшло повідомлення патрульного поліцейського, що у селі Велика Омеляна, на автодорозі «Київ-Чоп», він виявив білборди із агітаційною ре6кламою двох кандидатів.
о 12:47 надійшло повідомлення, що на вул. Київська у Рівному біля виборчої дільниці розміщені агітаційні плакати.

О 12:57 надійшло повідомлення, що в селищі Квасилів на вулиці Рівненська поблизу виборчої дільниці виявлені агітаційні плакати.

О 13:24 надійшло повідомлення голови виборчої дільниці №560932, що по вул. Миколи Негребецького Рівного виборець намагається винести бюлетень з виборчої дільниці.

За усіма зареєстрованими фактами поліцейські проводять перевірку

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області 

Читайте також: