Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному стартував «Олімпійський день»

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Корнійчук та голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук привітали учасників «Олімпійського дня»


Перед початком змагань провели спортивну розминку «Do like Olympians».


Основна програма «Олімпійського дня» продовжилась легкоатлетичними забігами, які традиційно розпочали представники регіонального центру «Інваспорт». Їх естафети підхопили дошкільнята, школярі, студенти та ветерани спорту. Переможцями у відповідних групах учасників стали:
- дошкільнята: Возняк Лєра та Якобчук Олександр (ДНЗ ясла-садок №23);
- учні 1-4 класів: Якимчук Вікторія (ЗОШ №19) та Мельник Михайло (ЗОШ №21);
- учні 5-8 класів: Машенєнкова Ольга (команда СДЮСШОР) та Пархомей Олександр (ЗОШ №16);
- учні 9-11 класів: Іванова Олександра та Верешко Максим (ЗОШ №19);
- студенти: Смежко Тетяна (РКЕПК) і Романюк Дмитро (МЕГУ);
- ветерани: Левкович Олена та Мороз Іван.
Усі учасники «Олімпійського дня» отримали пам’ятні дипломи та сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області, а переможці були відзначені медалями та призами.

 


Також було відзначено переможців обласного конкурсу на краще висвітлення фізкультурного руху «Спорт для всіх» серед засобів масової інформації, присвяченого Дню журналіста України, та переможців фотоконкурсу «Спорт для всіх – 15 років». За найкращу організацію спортивно-масових заходів за підсумками І півріччя цього року нагороджено управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.


Упродовж «Олімпійського дня» усі бажаючі могли відвідати фотовиставку «Спорт для всіх – 15 років», скористатися безкоштовним пунктом прокату спортивного інвентарю та взяти участь в індивідуальних конкурсах, які організували представники обласного центру «Спорт для всіх». Для найменших учасників дійства провели конкурс малюнків на асфальті.


Нагадаємо, спортивно-масовий захід щороку проводиться у світі з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету. У Рівному «Олімпійський день» уже традиційно організовує Відділення НОК України в Рівненській області за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти Рівненського міськвиконкому, обласного і міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерації легкої атлетики Рівненської області.
За інформацією пре-служби КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх»

Рівненська обласна державна адміністрація

Читайте також: